Priecīgus Līgo svētkus! No 21.jūnija līdz 27.jūnijam būsim atvaļinājumā, tāpēc visi pasūtījumi, kas tiks apmaksāti laika periodā no 20.06.2019 līdz 27.06.2019 tiks izsūtīti 28.06.2019. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
"ITONUS, SIA" komanda
.
.

Jauni produkti

Pirktākie produkti

GRŪTNIECĒM

Tuvojoties dzemdībām, sievietes biežāk sūdzas par sāpēm mugurā un, lai mazinātu slodzi, cenšas atliekties atpakaļ, tā kompensējot pieaugušo svaru. Tādēļ rodas nepārtraukta mugurkaula pārslodze, nogurums un sāpes muguras muskuļos. Īpašās jostas grūtniecības laikā paredzētas muguras lejasdaļas atslogošanai un vēdera balstīšanai, vienlaikus neierob...

Tuvojoties dzemdībām, sievietes biežāk sūdzas par sāpēm mugurā un, lai mazinātu slodzi, cenšas atliekties atpakaļ, tā kompensējot pieaugušo svaru. Tādēļ rodas nepārtraukta mugurkaula pārslodze, nogurums un sāpes muguras muskuļos. Īpašās jostas grūtniecības laikā paredzētas muguras lejasdaļas atslogošanai un vēdera balstīšanai, vienlaikus neierobežojot kustību brīvību. Korsešu ieliktņi daudzos modeļos pārņem vertikālo slodzi un tādējādi papildus atslogo mugurkaulu. Grūtniecēm paredzētās apakšbiksītes tiek šūtas pēc jaunas piegrieztnes. Piemēram, īpaši piegrieztā priekšpuses detaļa, maigi fiksē augošo vēderu, neierobežojot augļa attīstību.

Vairāk

GRŪTNIECĒM Šeit ir 9 preces.

Rādīt 1 - 9 of 9 vienības
Rādīt 1 - 9 of 9 vienības