Atlaide! ELAST 9806 "Gerda AIR", bandāža, balstošā josta grūtniecēm, medicīniskā, pirms un pēc dzēmdību, TONUS ELAST Skatīt lielāku

ELAST 9806 "Gerda AIR", bandāža, balstošā josta grūtniecēm, medicīniskā, pirms un pēcdzēmdību, TONUS ELAST

Medicīniskā elastīgā balstošā josta grūtniecēm, universāla. Paredzēta slodzes noņemšanai no muguras lejas daļas un vēdera balstīšanai grūtniecības laikā. To lieto arī pēc dzemdībām, vēdera muskuļu tonusa atjaunošanai.

Ar velcro aizdari.

Izejvielu sastāvs: poliamīds – 50%, elastāns – 19.5%, poliesteris – 15%, kokvilna – 9.5%, pouliuretāns – 6%

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

28,00 € AR PVN

-30%

40,00 € AR PVN

Vairāk informācijas

Jostu grūtniecēm uzvelk no rīta visai dienai, dienas gaitā novelk procedūru veikšanas laikā, un pilnībā novelk uz nakti. Izmērs jāizvēlas pēc apkārtmēra zem vēdera lejasdaļas, saskaņā ar mērīšanas shēmu, kas norādīta augstāk. Izstrādājumam cieši jāpieguļ ķermenim un nav jāierobežo kustības. Vismazākās neērtības pazīmes liecina, ka izmērs izvēlēts nepareizi. Ja tomēr turpmākā izstrādājuma lietošana rada diskomfortu, jākonsultējas ar ārstējošo ārstu. Jostu ieteicams uzvilkt virs apakšveļas, guļot uz muguras, mazliet paceļot gurnus.

Izstrādājuma mugurdaļa ir īpaši nostiprināta, kas nodrošina jostas vietai komfortu lielas slodzes gadījumos, pastiprinātāja lentas jostas sānos palīdz noturēt vēderu vajadzīgajā pozīcijā. Izstrādājumu uzģērbj, uzliekot to ar plato daļu uz mugurkaula jostas vietas. Pēc tam ar aizdares velcro palīdzību savieno jostu priekšpusē zem vēdera. Vienlaicīgi paņemiet pastiprinātāja lentes galus un tos piestipriniet pie jostas sāniem ar aizdares velcro palīdzību.

Noregulējiet izstrādājuma nostiepumu, ņemot vērā figūras formas. Modeli «Gerda AIR» raksturo konstruktīvas īpatnības: sānu detaļas (zona zem vēdera) veidotas no porolona, kas iekšpusē dublēts ar kokvilnas audumu, bet virspusē – ar poliamīda audumu ar velcro virsmu; muguras daļā paredzēti divi plastmasas ielaidumi.

Ērti uzvilkta josta balsta vēderu, iztaisno mugurkaulu, novērš nogurumu un sāpes mugurā. Tā palīdz uzlabot elpošanu, nodrošina normālu grūtniecības attīstības gaitu, pastāvīgi valkājot, josta dod sievietei komforta sajūtu. Josta grūtniecēm medicīniskā elastīgā ir ērta ikdienas valkāšanā, nav pamanāma zem apģērba, ir viegli mazgājama, ātri žūst, tā nav jāgludina. Šis modelis no pirmsdzemdību jostu kolekcijas TONUS ELAST ir universāls pēc savas konstrukcijas: to var izmantot arī sievietes pēcdzemdību periodā vēdera muskuļu tonusa atjaunošanai.

Saistītās preces