Atlaide! ELAST 0009 "Kira Comfort", balstošā josta grūtniecēm, ar nostiprinātu muguras daļu, TONUS ELAST Skatīt lielāku

ELAST 0009 "Kira Comfort", balstošā josta grūtniecēm, ar nostiprinātu muguras daļu, TONUS ELAST

Medicīniskā elastīgā balstošā josta grūtniecēm ar paaugstinātu komforta līmeni. Paredzēta slodzes noņemšanai no muguras lejas daļas un vēdera balstīšanai, no sestā-septītā grūtniecības mēnesī līdz pat dzemdībām. 

Ar velcro aizdari
Speciāls piegriezums muguras detaļai, dublētai ar kokvilnu.

Izejvielu sastāvs:  polyamids – 50%, latekss – 18%, putu poliuretāns – 50%, kokvilna – 12%.

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

22,40 € AR PVN

-20%

28,00 € AR PVN

Vairāk informācijas

Balstošo jostu apliek no rīta, valkā to visu dienu, noņem procedūru laikā un pavisam – ejot gulēt. Jostas izmēru nosaka pēc gurnu apkārtmēra zem vēdera. Jostu ieteicams aplikt virs apakšveļas. Pirmsgrūtniecēm paredzētās jostas lietošanas ir jākonsultējas ar ģimenes ārstu.

Izstrādājumu veido atsevišķas detaļas: uz vēdera novietojamais spilventiņš; pamatdetaļa, kuru novieto mugurkaula jostasvietas apvidū.

Jostas aplikšanas shēma:

  1. guļus stāvoklī novietojiet spilventiņu zem vēdera un nofiksējiet to ar elastīgo lentu, līdz sasniedzat komforta sajūtu;

  2. abām rokām satveriet jostas galus, paceļot gurnus, novietojiet jostu zem muguras mugurkaula jostasvietas apvidū un koriģējiet tās centru;

  3. savienojiet jostu ar spilventiņu, neradot nostiepumu. Ja rodas diskomforta sajūta, atkārtojiet aplikšanas procedūru;

Ērti aplikta josta atbalsta vēderu, mazina mugurkaula noslodzi un spiedienu uz urīnpūsli, novērš muguras nogurumu un sāpes. Tā palīdz uzlabot elpošanu, nodrošina normālu grūtniecības attīstību, pastāvīgi valkājot, sniedz sievietei komforta sajūtu. Miega laikā jostu ieteicams noņemt. Josta ir ērta to valkājot ikdienā – nemanāma zem apģērba, viegli mazgājama un izžāvējama.