Priecīgus Līgo svētkus! No 21.jūnija līdz 27.jūnijam būsim atvaļinājumā, tāpēc visi pasūtījumi, kas tiks apmaksāti laika periodā no 20.06.2019 līdz 27.06.2019 tiks izsūtīti 28.06.2019. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
"ITONUS, SIA" komanda
.
.

PĒCDZEMDĪBU KOMPLEKTS "STRONG" labākā dāvana sievietei pēc dzemdībam savelkoša korsete un gāras zeķes kājas vēselībai

Medicīniskā savelkoša un pieturoša josta kura atbalstīs muguru, vēderu un gurnus, samazina stresu uz vīlēm, ļaus ātri atgriezties pie iepriekšējās prenatālās formas. Garas zeķes bez pirkstu daļas ieteicams valkāt grūtniecības laikā, uz dzemdībām (ķeizar griezumam) un pēc tās, veicot darbu, kas paredz ilgstošu stāvēšanu vai sēdēšanu, smagumu celšanu.

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

64,51 € AR PVN

-10%

71,68 € AR PVN

  • A-G (62-71)
  • A-G (71-82)

Vairāk informācijas

Jostas sastāvs: kokvilna 74 %, bambok 20 %, elastans 6 %

Medicīniskā savelkoša un pieturoša josta kura atbalstīs muguru, vēderu un gurnus, samazina stresu uz vīlēm, ļaus ātri atgriezties pie iepriekšējās prenatālās formas. Medicīniskā pēcoperācijas josta paredzēta vēdera preses balstīšanai pēc operācijām, trūču (brukas), nieru noslīdēšanas gadījumos, kā arī tiek rekomendēta sievietēm pēcdzemdību periodā, lai ātrāk atgūtu sākotnējo vēdera muskuļu formu. Jostu valkā, to uzģērbjot tieši uz miesas vai virs kokvilnas apakšveļas.  Jostai ir velcro aizdare, kas ļauj izvēlēties tās kompresijas pakāpi. Izstrādājumu ieteicams uzvilkt guļot uz muguras, uz līdzenas, stingras vai pusstingras virsmas. Pie pilnas izelpas jostu savelk, lai tā cieši pieguļ ķermenim un fiksē ar velcro aizdari. Valkāšanas laikā josta rada vieglu spiediena sajūtu vēdera apvidū, vienlaikus saglabājot labu asinsriti mīkstajos audos.

Zeķes sastāvs: Neilons-60%, Laikra-40% Antibakteriāla apstrāde ar sudraba joniem

Garās zēķes: 1 pāris iepakojumā, silikona pārklājums gumijas otrajā pusē, k

Izstrādājumus bez pirkstu daļas ieteicams valkāt pie pastiprinātas svīšanas, pēdu pirkstu deformācijas un valkājot apavus ar atvērtiem purngaliem. Lieto pie izteiktas vēnu mazspējas, kāju zemādas varikozes vēnu paplašināšanās, novērojami bieži kāju pietūkumi, sāpes ikros un pēdās pēc statiskas slodzes, krampju sāpes naktī kāju ikros, ja ir liels skaits asinsvadu zvaigznītes, pēc operatīvas iejaukšanās vai pēc skleroterapijas.

Kompresijas izstrādājumi stabilizē asinsriti un ir neatņemama sastāvdaļa kompresijas terapijai.

Izstrādājumi paredzēti varikozes un apakšējo ekstremitāšu vēnu varikozes profilaksei, atveseļošanās un kompresijas terapijai palielināta svara gadījumā, grūtniecības laikā un pēc tās, veicot darbu, kas paredz ilgstošu stāvēšanu vai sēdēšanu, smagumu celšanu.

Uzmanību! II kompresijas klases izstrādājumu lietošanai ir nepieciešama ārsta speciālista konsultācija

Ārstēšanai nepieciešamo kompresijas pakāpi ārsts nosaka individuāli! Izmērs ir jāizvēlas atbilstoši kājas apkārtmēriem: potītes apkārtmēram šaurākajā vietā, ikra apkārtmēram visresnākajā vietā, ikra apkārtmēram zem ceļgala, gūžu augšējās trešdaļas apkārtmēram, gurnu apkārtmēram zem sēžas (mērījumu vietu shēmu skatīt uz iepakojuma). Mērīšanu var veikt patstāvīgi vai lūdzot palīga vai speciālista palīdzību. Mērījumi ir jāveic no rīta (pirms tūsku parādīšanās) vai tad, kad kājas ir atpūtušās, novietojot kāju horizontāli.

Lietošanas metodika:

Kompresijas izstrādājumus var izmantot stacionārās un ambulatorās poliklīniku ārstniecības iestādēs un mājas apstākļos. Izstrādājuma veidu (medicīniskās pusgarās zeķes, garās zeķes, mono zeķes un zeķbikses) izvēlas atkarībā no bojātā vēnu segmenta. Izstrādājuma augšējai malai ir par 5-10 cm jānosedz bojājuma zona. Ja nepieciešama kompresijas izstrādājuma lietošana vienai kājai, var izmantot mono zeķi, kas vidukļa apvidū ir aprīkota ar aizdari.  Mono zeķes var izmantot arī kā alternatīvu vīriešu zeķbiksēm.
Kompresijas izstrādājumu uzvilkšanas secība. Pirms kompresijas izstrādājumu uzvilkšanas iesakām noņemt no rokām rotas. Vēlams lietot gumijas cimdus. Izstrādājumi visbiežāk plīst vai dilst pēdas un pirkstgalu apvidū. To var izraisīt apavu trūkumi, uz pēdām esošas tulznas, raupja pēdu āda, gari pirkstu nagi – pievērsiet uzmanību Jūsu apavu un kāju stāvoklim. Neiesakām stiept un nogriezt tehnoloģiskos diegus, kas atrodas izstrādājuma iekšpusē, kā arī diegus un cilpas, kas izveidojušās neuzmanīgas valkāšanas dēļ. 

  1. Uzvelciet gumijas cimdus.
  2. Ievietojiet roku izstrādājuma purngalā.
  3. Ar otru roku pieturot izstrādājuma augšu, izvelciet to uz otru pusi līdz pēdai.
  4. Satveriet izstrādājumu ar abām rokām tā, lai kāju īkšķi ievietotos izstrādājumā.
  5. Stiepjot izstrādājumu uz abām pusēm, pakāpeniski, pa dažiem centimetriem uzvelciet to, it kā uzrullējot un ar pirkstu spilventiņiem virzot augšup. Uzvelciet izstrādājumu, esot sēdus stāvoklī.
  6. Uzvelkot izstrādājumu guļus stāvoklī, kājām ir jābūt pussaliektām, fizioloģiskā horizontālā stāvoklī.
  7. Īpaši rūpīgi uzvelciet izstrādājumu šaurākajā vietā – pēdas zonā. Pēc uzvilkšanas pārbaudiet, vai izstrādājuma pēda atrodas uz Jūsu pēdas!
  8. Nogludiniet izstrādājumu uz kājām.

Saistītās preces