Atlaide! ELASMA C-740 S, Elastīga, balstoša, sporta josta, ELASMA Skatīt lielāku

Sporta balstoša josta skriešanai fitnesām bandaža savelkoša korsete mīksta muguras elastīga ortoze

Ērta un viegla josta nodrošina muguras muskuļu komfortu un tonusa atbalstu fiziskās slodzes laika. Stabilizē muguras un vēdera dobuma daļu, neierobežojot dabiskas kustības un ļauj saglabāt aktivitāti.

Izejvielu sastāvs: kokvilna – 35%, akrils – 44%, poliefīrs – 14%, lateks – 7%


Vairāk informācijas

Ir noliktavā

12,49 € AR PVN

-15%

14,69 € AR PVN

Vairāk informācijas

Lai izvēlētos pareizu izmēru, ir jāizmēra vidukļa un gurnu apkārtmērus, iegūtie izmēri jāsalīdzina ar tabulu. Pareizi izvēlēts izmērs – izstrādājuma efektīvas lietošanas garantija.

Josta ir izgatavota no speciāli izstrādāta "ELASMA®" auduma. Ērta un viegla josta nodrošina muguras muskuļu komfortu un tonusa atbalstu fiziskās slodzes laika. Stabilizē muguras un vēdera dobuma daļu, neierobežojot dabiskas kustības un ļauj saglabāt aktivitāti. Augstas kvalitātes audums ar augstu kokvilnas saturu rada mierinošo siltumu un kompresiju. Jostu rekomendē neizmantot, ja Jums ir alerģiska reakcija uz izstrādājuma sastāvdaļām, vēdera dobuma mīkstu audu asas infekcijas.
Pielietojuma metode: jostai ir viengabala struktūra un ir viegli to uzvilkt caur kājām.

Marķējums atrodas izstrādājuma virsdaļā. Atbalstošajām lentēm ir jāatrodas izstrādājuma sānos. Kompresija, kuru rada josta, ir jāizjūt komfortabli. Ir pieļaujama daļēja jostas saritināšana kustības laikā.