TONUS 0012-01 AIR, Stingras fiksācijas josta, jostasvietas fiksācijai, ar šinām un lencēm, mediciniska bandaža, TONUS ELAST Skatīt lielāku

TONUS ELAST 0012-01 AIR, Stingras fiksācijas josta ar šinām un lencēm, mediciniska bandaža, muguras josta

Josta paredzēta stingrai muguras fiksācijai mugurkaula disku nobīdes un jostas daļas nestabilitātes gadījumos. To lieto rehabilitācijas periodā pēc dažāda veida traumām mugurkaula jostas daļā un operācijām šajā apvidū. Jostā iestrādātie cietie ielaidumi stingri un droši fiksē mugurkaulu.

Izejvielu sastāvs: poliamīd – 54%, elastāns – 26%, poliesteris – 20%


Vairāk informācijas

Ir noliktavā

43,99 € AR PVN

Vairāk informācijas

Jostu var lietot sporta, ārstnieciskajās un atveseļošanās iestādēs, kā arī mājās.

Ārstējot dažādas saslimšanas: atjaunojošās ārstēšanas laikā pēc mugurkaula traumām; osteohondrozes ar nestabilitātes izpausmēm gadījumā, spondilolistēzi, konsolidētos mugurkaula jostas daļas skriemeļu lūzumus, mugurkaula jostas daļas starpskriemeļu disku trūces. Koriģē stāju. Fiksē mugurkaulu jostas daļā un mazina slodzi spondilozes un radikulīta, kā arī neiralģijas gadījumos.

Pirms un pēc operācijām: rehabilitācijas laika samazināšanai pēc traumām un operācijām mugurkaula jostas un krustu daļā.

Profilakses nolūkā: lai saudzētu mugurkaulu, veicot smagu fizisko darbu, kā arī – vingrojot un nodarbojoties ar sportu.

Lietošanas metodika: jostu var lietot sporta, ārstnieciskajās un atveseļošanās iestādēs, kā arī mājās. Tās izmērs jāizvēlas pēc vidukļa apkārtmēra, atbilstoši tabulai uz iepakojuma. Jostu valkā, to uzliekot uz kailas miesas vai arī virs kokvilnas apakšveļas. Izstrādājumu ieteicams uzvilkt guļot uz muguras, uz līdzenas, stingras virsmas. 0012-01 AIR pastiprinātājlentes ļauj papildus mainīt kompresijas pakāpi. Jostas zonā iestrādātie stingrie ieliktņi 0012-01 AIR ir no plastmasas, tie ir modelējami, to izliekums tiek regulēts pēc uzvilkšanas. Valkāšanas laikā josta rada savelkošu viegla spiediena sajūtu vēdera apvidū un arī atbalstu un aizsardzību jostas vietā. Jāseko, lai būtu nodrošināta laba asinsrite mīkstajos audos. Ja jostu lieto profilakses nolūkos, to ieteicams valkāt divas līdz 12 stundas diennaktī un gulēt ejot novilkt. Lietojot to ārstnieciskos nolūkos – jārīkojas saskaņā ar ārstējošā ārsta ieteikumiem: parasti no 12 līdz 24 stundām diennaktī, ārstniecības kursos no 7 līdz 24–30 dienām. Pēc ārsta norādījumiem – ar 3–7 dienu pārtraukumiem. Ja izstrādājuma lietošana rada diskomfortu, vēl papildus jākonsultējas ar ārstējošo ārstu.

Saistītās preces