ITONUS 9509 Sildoša muguras josta ar vilnu H28,5cm radiculīta un neirīta bandāža medicīniskā elastīgā mīksta ortoze

Josta paredzēta radikulīta, neirīta ārstēšanai un profilaksei, mugurkaula deģeneratīvi distrofisko izmaiņu novēršanai. Iedarbojas ar mērenu kompresiju, uzlabo asinsriti, stimulē vielmaiņas procesus audos, ādā, zemādas taukaudos un muskuļos. Tai piemīt siltuma un mikromasāžas iedarbība.

Sastāvs: kokvilna – 43%, aitas vilna – 33%, latekss – 10%, poliefirs – 14%

Vairāk informācijas

13,55 € AR PVN

Vairāk informācijas

Krāsa: Miesas

Izmērs: XS/1 - XXL/6

Medicīniskā elastīgā josta paredzēta radikulīta un neirīta ārstēšanai un profilaksei, mazina sāpes, muskuļu spriedzi un paātrina atveseļošanās procesu. Jostas lietošana labvēlīgi ietekmē iekšējos orgānus, maigi balstot un uzlabojot asins mikrocirkulāciju. Ieteicama arī visiem, kuru darbs ir saistīts ar ilgstošu slodzi mugurkaula jostasvietas un krustu apvidū, kuri strādā aukstās telpās un caurvējā.

Jostas izmērs jānosaka vadoties pēc vidukļa apkārtmēra. Jostu valkā uzliktu virs kokvilnas veļas vai arī uz kailas miesas. Jostas ārpuse ir izgatavota no vilnas, bet iekšpuse – no kokvilnas. Ja vēlams pastiprināt jostas sildošo efektu, to nēsā ar vilnas pusi uz iekšu. Savukārt, lai panāktu jostas iedarbību ar masāžu – ar kokvilnas audumu uz iekšu.

Saistītās preces