Priecīgus Līgo svētkus! No 21.jūnija līdz 27.jūnijam būsim atvaļinājumā, tāpēc visi pasūtījumi, kas tiks apmaksāti laika periodā no 20.06.2019 līdz 27.06.2019 tiks izsūtīti 28.06.2019. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
"ITONUS, SIA" komanda
.
.
Atlaide! TONUS 9509, TONUS ELAST, Medicīniskā elastīgā josta sildoša radikulīta un neirīta ārstēšanai Skatīt lielāku

TONUS 9509, Sildoša radikulīta un neirīta ārstēšanas josta, Mīksta ortoze, Medicīniskā elastīgā, TONUS ELAST

Josta paredzēta radikulīta, neirīta ārstēšanai un profilaksei, mugurkaula deģeneratīvi distrofisko izmaiņu novēršanai. Iedarbojas ar mērenu kompresiju, uzlabo asinsriti, stimulē vielmaiņas procesus audos, ādā, zemādas taukaudos un muskuļos. Tai piemīt siltuma un mikromasāžas iedarbība.

Izejvielu sastāvs: kokvilna – 43%, pusvilna – 43%, latekss – 9%, poliesteris – 5%


Vairāk informācijas

Šis produkts vairs nav pieejams

6,95 € AR PVN

-20%

8,69 € AR PVN

Vairāk informācijas

Jostu var izmantot gan ārstnieciskajās, sporta un atveseļošanas iestādēs, gan mājās. Izmērs jāizvēlas pēc vidukļa apkārtmēra, saskaņā ar skalu, kas norādītā uz iepakojuma. Jostu valkā, uzģērbjot virs kokvilnas apakšveļas vai tieši uz ķermeņa. Profilakses nolūkos izstrādājumu ieteicams valkāt 2 – 4 stundas diennaktī un novilkt uz nakti. Ārstnieciskos nolūkos – līdz 24 stundām diennaktī, kursos pēc saskaņošanas ar ārstējošo ārstu – pa 7, 14, 21, 28 un vairāk dienām. Ja izstrādājumu lieto ilgāk par 30 dienām, starp kursiem ieteicams ievērot pārtraukumu no 3 līdz 7 dienām. Modeļī TONUS 9509 izmantotajam izejvielas sastāvam ir modifikācija, kas veiksmīgi apvieno kokvilnas, vilnas un mūsdienīgo pussintētisko sastāvu izmantošanas senās receptes. Tam ir trīskārša elastīga pinuma struktūra, kuram virspuse ir izstrādāta no vilnas dzijas, iekšējā – no kokvilnas. Elastīgie diegi veido cilpas precīzi aiz kokvilnas cilpām, neizejot uz virsmas. Siltumefekta palielināšanai jostu valkā ar vilnas pusi pret ķermeni, bet masāžas efekta palielināšanai – ar kokvilnas pusi.