Priecīgus Līgo svētkus! No 21.jūnija līdz 27.jūnijam būsim atvaļinājumā, tāpēc visi pasūtījumi, kas tiks apmaksāti laika periodā no 20.06.2019 līdz 27.06.2019 tiks izsūtīti 28.06.2019. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
"ITONUS, SIA" komanda
.
.

ŠOFERA KOMPLEKTS "COMFORT" vislabākā dāvana vīrietim mūguras balstoša josta un zeķes kājas veselībai

Lieliskais dāvanu komplekts vīrietim, kurš vienmēr atrodas kustībā! Medicīniskā josta muguras fiksācijai, ar 4 šinām un lencēm kompresijas normēšanai, ka arī zeķes kuras mazina sāpju un noguruma sajūtu kājās ilgstoši sēžot.

Jostas sastāvs: kokvilna – 37%, akrils – 31%, likra – 17%, poliesters – 15%

Zeķu sastāvs: Neilons-76%, Laikra-24% . Antibakteriāla apstrāde ar sudraba joniem.


Vairāk informācijas

Ir noliktavā

42,94 € AR PVN

-5%

45,20 € AR PVN

Vairāk informācijas

Kompresijas zeķu izmēri (pēdas izmērs, cm) 1 pāris iepakojumā:

  •     23 – 25 cm
  •     25 – 27 cm
  •     27 – 29 cm
  •     29 – 31 cm

Palīdz novērst hroniskas vēnu mazspējas attīstību gadījumos, ja ir iedzimta varbūtība saslimt ar vēnu varikozi, smaguma sajūta kājās, darbs, kur daudz nākas stāvēt vai sēdēt, mazkustīgs dzīvesveids, svara traucējumi, gari lidojumi, pārbraucieni ar autobusu vai automašīnu. Izstrādājumam ir pastiprināta pēdas un pirkstu daļa, kas pagarina izstrādājuma nēsāšanas ciklu.

Medicīniskā josta muguras fiksācijai, ar šinām un lencēm kompresijas normēšanai, augsta komforta paredzēta stingrai muguras fiksācijai tās nestabilitātes gadījumā, osteoporozes, osteohondrozes, spondilīta, neuroloģisku traucējumu gadījumā. Jostā iestrādātie 4 cietie ielaidumi stingri un droši fiksē mugurkaulu.

Pielietojums. Konsultēties ar ārstu par nepieciešamību nēsāt izstrādājumu un tā nēsāšanas ilgumu. Jostu ieteicams ģērbt uz kokvilnas drēbēm. Pārtraukt izstrādājuma nēsāšanu, pamanot ādas alerģiskās izmaiņas.

Izmērs. Ļoti svarīgi izvēlēties pareizo izmēru, kas nodrošinās optimālu efektu un atbilstošu izstrādājuma ekspluatācijas laikposmu. Pareizi izvēlētam izstrādājumam nevajadzētu slīdēt nost, spiest un radīt citas nepatīkamas sajūtas.

Saistītās preces