Priecīgus Līgo svētkus! No 21.jūnija līdz 27.jūnijam būsim atvaļinājumā, tāpēc visi pasūtījumi, kas tiks apmaksāti laika periodā no 20.06.2019 līdz 27.06.2019 tiks izsūtīti 28.06.2019. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
"ITONUS, SIA" komanda
.
.

GRŪTNIEČU KOMPLEKTS "SOFT" labākā dāvana sievietei grūtniecei mūguras balstoša josta un zeķes kājas vēselībai

Lieliskais dāvanu komplekts topošai jaunajai māmiņai grūtniecības perioda otrajā daļā! Bandāža grūtniecības laikā samazina muguras slodzi pieturot vēderu, bet zeķes mazina sāpju un noguruma sajūtu kājās ilgstoši sēžot vai stāvot.

Jostas sastāvs: kokvilna – 50%, akrils – 10%, poliesters – 10%, latekss – 30%

Zeķes sastāvs: Neilons-76%, Laikra-24% . Antibakteriāla apstrāde ar sudraba joniem.


Vairāk informācijas

Ir noliktavā

31,45 € AR PVN

-5%

33,10 € AR PVN

Vairāk informācijas

Kompresijas zeķu izmēri (pēdas izmērs, cm) 1 pāris iepakojumā:

  •     23 – 25 cm
  •     25 – 27 cm
  •     27 – 29 cm
  •     29 – 31 cm

Palīdz novērst hroniskas vēnu mazspējas attīstību gadījumos, ja ir iedzimta varbūtība saslimt ar vēnu varikozi, smaguma sajūta kājās, darbs, kur daudz nākas stāvēt vai sēdēt, mazkustīgs dzīvesveids, svara traucējumi, gari lidojumi, pārbraucieni ar autobusu vai automašīnu. Izstrādājumam ir pastiprināta pēdas un pirkstu daļa, kas pagarina izstrādājuma nēsāšanas ciklu.

Medicīniskā bandāža grūtniecības laikā piepaceļ un pietur vēdera sieniņas muskuļus, sargā tos no sastiepumiem, atvieglo bērna iznēsāšanu, samazina mugurkaula jostasvietas daļas slodzi, grūtniecības laikā palīdz saglabāt pareizu stāju un aktīvi kustēties.

Pielietojums. Konsultēties ar ārstu par nepieciešamību nēsāt izstrādājumu un tā nēsāšanas ilgumu. Jostu ieteicams ģērbt uz kokvilnas drēbēm. Pārtraukt izstrādājuma nēsāšanu, pamanot ādas alerģiskās izmaiņas.

Izmērs. Ļoti svarīgi izvēlēties pareizo izmēru, kas nodrošinās optimālu efektu un atbilstošu izstrādājuma ekspluatācijas laikposmu. Pareizi izvēlētam izstrādājumam nevajadzētu slīdēt nost, spiest un radīt citas nepatīkamas sajūtas.

Saistītās preces