TONUS 0012-01, Cieta josta ar šinām un lencēm, Fiksējoša korsete, Ortopēdiskā, Medicīniskā josta muguras balstam, TONUS ELAST

Josta paredzēta stingrai muguras fiksācijai mugurkaula disku nobīdes un mugurkaula jostas daļas nestabilitātes gadījumos. To lieto rehabilitācijas periodā pēc dažāda veida traumām mugurkaula jostas daļā un operācijām šajā apvidū. Jostā iestrādātie cietie ielaidumi stingri un droši fiksē mugurkaulu.

Izejvielu sastāvs: poliesteris – 66%, latekss – 34%


Vairāk informācijas

Šis produkts vairs nav pieejams

21,11 € AR PVN

Vairāk informācijas

Jostu var lietot sporta, ārstnieciskajās un atveseļošanās iestādēs, kā arī mājās.

Tās izmērs jāizvēlas pēc vidukļa apkārtmēra, atbilstoši tabulai dotai augstāk. Jostu valkā, to uzliekot uz kailas miesas vai arī virs kokvilnas apakšveļas. Izstrādājumu ieteicams uzvilkt guļot uz muguras, uz līdzenas, stingras virsmas. Modelis TONUS 0012-01 ir papildināts ar elastīgām lentām-pastiprinātājiem, kas ļauj izlīdzināt nepieciešamo savilkuma pakāpi. Valkāšanas laikā josta rada savelkošu viegla spiediena sajūtu vēdera apvidū un arī atbalstu un aizsardzību jostas vietā. Jāseko, lai būtu nodrošināta laba asinsrite mīkstajos audos. Ja jostu lieto profilakses nolūkos, to ieteicams valkāt divas līdz 12 stundas diennaktī un gulēt ejot novilkt. Lietojot to ārstnieciskos nolūkos – jārīkojas saskaņā ar ārstējošā ārsta ieteikumiem: parasti no 12 līdz 24 stundām diennaktī, ārstniecības kursos no 7 līdz 24-30 dienām. Pēc ārsta norādījumiem – ar 3-7 dienu pārtraukumiem. Ja izstrādājuma lietošana rada diskomfortu, vēl papildus jākonsultējas ar ārstējošo ārstu.

Saistītās preces