TONUS 0511, Vīriešu bandaža divdaļīga, ar izņemamiem spilventiņiem, medicīniskā cirkšņu trūces josta (ortoze) TONUS ELAST

Trūces josta paredzēta cirkšņa trūču ārstēšanai un iesprūdušu trūču veidošanās profilaksei, kā arī to recidīvu novēršanai pēc operācijām (trūces gredzena pāršķelšanas) iesprūdušas cirkšņa trūces gadījumos. Jostu ieteicams arī tiem cilvēkiem, kurus nedrīkst vai arī nav ieteicams operēt.

Izejvielu sastāvs: poliesteris – 50%, latekss – 40%, kokvilna –8%, poliamīds – 2%


Vairāk informācijas

Ir noliktavā

29,94 € AR PVN

Vairāk informācijas

Uzmanību! Jostu ieteicams valkāt tikai pēc konsultēšanās ar ārstējošo ārstu!

Cirkšņa trūces jostu var lietot stacionāros, ārstējoties ambulatoriski un pat mājas apstākļos, ja vien pacients vispirms ir apmācīts – kā jānotiek pareizai cirkšņa trūces iebīdīšanai (reponēšanai). Jostas izmēru nosaka pēc gurnu apkārtmēra, saskaņā ar izmēru tabulu, kas dota augstāk. Jostu valkā tieši uz miesas vai arī virs kokvilnas veļas. Izstrādājumu veido divas daļas: viena – priekšējā, ar īpašām kabatām, kas paredzētas izņemamajiem spilventiņiem (pelotēm) un otra – jostiņa. Abas daļas ir sastiprināmas ar velcro aizdari, kas iestrādāta to galos. Lences izvelk caur kājstarpi un piestiprina pie jostiņas ar velcro lipīgo klipsi. 

Pareizi apliktai cirkšņa trūces jostai nevajadzētu radīt diskomforta sajūtu. Pastāvīgi jāseko, lai josta cieši piekļautos ķermenim, bet nekādā gadījumā nekavētu mīksto audu asinsapgādi. Vismazākās diskomforta pazīmes liecina par to, ka Jūs valkājat nepareiza izmēra jostu. Ja arī cita, piemērotāka izmēra josta tomēr sagādā neertības, noteikti nepieciešama ārsta-speciālista konsultācija. Cirkšņa trūces jostu ieteicams valkāt divas līdz 24 stundas diennaktī, izņemot gadījumus, kad ārstējošā ārsta norādījumi ir citādi. Pusmūža vecuma cilvēkiem ieteicams jostu valkāt periodiski, līdz pilnīga komforta sajūtas sasniegšanai – pa laikam no piecām līdz 10 minūtēm, ar vienas līdz divu stundu intervālu.