Atlaide! ELAST 0407-03 "Sofija", Medicīniskais elastīgais ārstējošais un rehabilitācijas krūšturis, TONUS ELAST Skatīt lielāku

ELAST 0407-03 "Sofija", Medicīniskais elastīgais ārstējošais un rehabilitācijas krūšturis, TONUS ELAST

Medicīniskais elastīgais ārstējošais-rehabilitācijas krūšturis, paredzēts valkāšanai rehabilitācijas laikā pēc piena dziedzeru operācijām, valkāšanai kopā ar protēzēm. Var lietot ārstniecisko preparātu fiksēšanai.

Izejvielu sastāvs: poliamīds – 58%, kokvilna – 24%, elastāns – 18%

 

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

18,69 € AR PVN

-20%

23,36 € AR PVN

Vairāk informācijas

Ar iešūtām kabatiņām.

Krūšturi ieteicams uzlikt no rīta, valkāt visu dienu, noņemot to tikai procedūru laikā un pavisam – gulēt ejot. Krūštura izmēru nosaka pēc ķermeņa apkārtmēra zem krūtīm. Krūšturim ir cieši jāpieguļ, bet tas nedrīkst ierobežot kustības. Vismazākās diskomforta pazīmes liecina par to, ka krūštura izmērs ir noteikts nepareizi. Ja arī jauns, cita izmēra krūšturis, rada diskomfortu, tad ir nepieciešama ārstējošā ārsta konsultācija. Krūštura augstā un izsmalcinātā dekoltē līnija ļauj ērti fiksēt ārstnieciskos preparātus un apslēpt ķirurģiskās iejaukšanās pēdas. Krūšu bļodiņu augšējā detaļa ir izgatavota no elastīgām mežģīnēm, kuru izejvielu sastāvā ir daudz kokvilnas. Smalkais, mīkstais un izturīgais materiāls lieliski saglabā siltumu, aiztur mitrumu un atvieglo svaiga gaisa piekļuvi ādai. Krūšturis ir izgatavots no elastīga auduma. Rūpīgi apstrādātās vīles nodrošina kustību brīvību un drošību. Abās krūštura bļodiņās iestrādātas ērtas kokvilnas auduma kabatiņas, kas paredzētas ārstniecisko preparātu un piena dziedzeru protēžu fiksēšanai. Atkarībā no vajadzības sieviete var izmantot vai nu abas vai arī vienu kabatiņu.

Saistītās preces