Atlaide! TONUS 0403, TONUS ELAST, Medicīniskā elastīgā kompresijas piedurkne , 2 klase Skatīt lielāku

TONUS 0403, 2 klase 23-32 mm Hg, Kompresijas piedurkne, Medicīniskā, TONUS ELAST

Elastīgā medicīniskās kompresijas piedurkne paredzēta limfas atteces regulēšanai pēc piena dziedzeru rezekcijas, dažādām traumām, lūzumiem, dziļiem apdegumiem, limfangīta, augšējās ekstremitātes trombiflebīta, kā arī pie staru terapijas padušu apgabalā.

Izejvielu sastāvs: poliamīds – 80%, likra – 20%


Vairāk informācijas

Ir noliktavā

8,65 € AR PVN

-25%

11,54 € AR PVN

Vairāk informācijas

Uzmanību! II kompresijas klases izstrādājumu lietošanai ir nepieciešama ārsta speciālista konsultācija

Apraksts: Piedurkne, izmantojot bezvīļu tehnoloģiju, izgatavota no elastīgās medicīniskās trikotāžas, izstrādājuma garums ir no plaukstas locītavas līdz padusei. Izstrādājuma pinums nodrošina sadalītu (mazinoties virzienā no plaukstas locītavas vai apakšdelma uz plecu) spiedienu uz augšējās ekstremitātes mīkstajiem audiem, tādējādi nodrošinot venozās asinsrites paātrināšanos, mazinās ārpusšūnu šķidruma filtrācija un palielinās tā atgriezeniskā iesūkšanās, tiek nodrošināta fizioloģiskā limfas attece. Tas novērš tūsku rašanos un nostiprina iepriekšējās ārstēšanas rezultātus.

Lietošanas metodika: Kompresijas klasi un izstrādājuma veidu nosaka ārsts. Kompresijas izstrādājuma izmēru izvēlas stingrā saskaņā ar ekstremitātes individuālajiem anatomiskajiem parametriem. Mērījumu veikšanas shēma un izmēru tabula ir attēlotas augstāk.

Kompresijas piedurkne ir jāvalkā katru dienu. Uzvelciet to no rīta, uzriez pēc pamošanās. Vispirms piedurkne ir jāizgriež uz otru pusi, līdz daļai, kas tiek vilkta uz plaukstas locītavas. Uzvelciet to. Vienmērīgi, negriežot ap roku, izlīdziniet izstrādājumu visā rokas garumā. Pārliecinieties, ka piedurkne ir vienmērīgi izstiepusies visā rokas garumā un neveido krokas, nerada spiedienu.

Kompresijas pakāpe: II klase