ELAST 0210, TONUS ELAST, Medicīniskais elastīgais plaukstas locītavas apsējs, ar šinu

Paredzēts spieķa kaula un plaukstas locītavas saišu (kaulu) aparāta un mīksto audu stingrai fiksācijai un noturēšanai miera stāvoklī. Apsējs iedarbojas stabilizējoši, silda un veic mikromasāžu.

Izejvielu sastāvs: putu poliuretāns – 60%, “velcro” trikotāža – 25%, kokvilna – 15%

Divi veidi: labajai un kreisajai rokai

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

5,11 € AR PVN

-50%

10,23 € AR PVN

Vairāk informācijas

Medicīniskā elastīgā spieķa kaula un plaukstas locītavas saite ar cietu ieliktni – šinu, var tikt lietota ārstniecības stacionāros, ambulatoriskas ārstēšanās laikā un arī mājas apstākļos. Saiti ražo divējādu – atsevišķi labajai un kreisajai rokai. Tajā ir iestrādātas ciets ieliktnis – šina. Saites izmērs jānosaka pēc plaukstas apkārtmēra. Saiti uzvelk uz plikas rokas. Ar velcro aizdares palīdzību iespējams regulēt un mainīt saites fiksācijas pakāpi. Ja delnas uzbūves īpatnības to prasa, cieto ieliktni (šinu) var izņemt vai arī – izliekt ieliktni atbilstoši rokas formai. Ilgstošas saites valkāšanas laikā pastāvīgi jāseko, lai netiktu traucēta asinsrite rokā, īpaši pirkstos. Pie vismazākajiem asinsrites traucējumiem saite ir jānomaina. Ja rokā parādās sāpes, ja tā satūkst vai notirpst, ar lipīgā velcro klipša palīdzību jānoregulē saites spiediens uz mīkstajiem audiem, vienlaikus saglabājot fiksācijas stingrumu. Ja nav novērojams uzlabojums, tad jākonsultējas ar ārstējošo ārstu. Saiti ieteicams valkāt visu dienu un noņemt tikai gulēt ejot. Saites nēsāšanas laikā atbilstoši ārsta norādījumiem roka jāvingrina – lai atjaunotos rokas kustības funkcija.

Kontrindikācijas: individuāla nesaderība ar kādu no izstrādājuma izejvielu komponentiem, izteiktas vietējas ādas saslimšanas.