Atlaide! ELAST 0003, īsbikses no neoprēna (ortoze) iegurņa locītavu fiksācijai un sildīšanai, TONUS ELAST Skatīt lielāku

ELAST 0003, īsbikses no neoprēna (ortoze) iegurņa locītavu fiksācijai, sildjšas, sportami, TONUS ELAST

Paredzētas iegurņa muskuļu ārējai fiksēšanai un normētai kompresijai, uzlabo asinsriti, stimulē vielmaiņas procesus dziļajos audos, ādā, zemādas taukaudos un muskuļos vēdera un gurnu apvidū.

Izejvielu sastāvs: aeroprēns – mikroporainais kaučuks – 80%, kokvilna – 10%, neilons – 10%

Vairāk informācijas

Šis produkts vairs nav pieejams

18,30 € AR PVN

-50%

36,60 € AR PVN

Vairāk informācijas

Vēl nesen pastāvēja uzskats, ka celulīts vienkārši ir daudzu sieviešu problēma. Taču celulīta parādīšanās ir nopietns vielmaiņas traucējumu simptoms. Tas ir nepārprotams brīdinājums, ka ir pienācis laiks mainīt dzīvesveidu, sākt lietot pareizu uzturu un vai rāk kustēties. Tādēļ cīņu par skaistu ķermeni labāk ir sākt tūlīt, tiklīdz ir parādījušās pirmās celulīta pazīmes. Viens no veidiem, kā cīnīties ar celulītu - ir izmantot speciāli konstruētus izstrādājumus - jostas un šortus.

Neoprēna izstrādājumu valkāšana tikai divas stundas katru dienu aktivizē vielmaiņas procesus, paātrina taukšūnu šķelšanos un sārņvielu izvadīšanu, stiprina muskulatūru un saistaudus, uzlabo limfas un asinsriti. Jau pēc mēneša redzēsiet un jutīsiet rezultātu - samazinās tauku slānis uz vēdera un gurniem, atjaunojas ādas elastīgums un vingrums. Tomēr, ārstējot celulītu, uz organismu ir jāiedarbojas kompleksi. Piemēram, pretcelulīta krēmu lietošana veicina ādas virsmas izlīdzināšanos un uzlabo tās asins apgādi, bet masāža veicina pretcelulīta krēmu iedarbību, veicina limfas atteci un pastiprina asinsriti.