ELAST 0310, apsējs no neoprēna (ortoze) pēdas locītavas fiksācijai, TONUS ELAST Skatīt lielāku

ELAST 0310, pēdas locītavas fiksātors, apsējs no neoprēna (ortoze), medicīniskais, ar velcro aizdari TONUS ELAST

Paredzēts lietošanai kā ārstnieciski profilaktisks līdzeklis kājas locītavas saišu un mīksto audu fiksēšanai, aizsardzībai un imbolizācijai. Piemērots apsaitējumu fiksācijai.

Izejvielu sastāvs: aeroprēns – mikroporainais kaučuks – 80%, kokvilna – 10%, neilons – 10%

Ar velcro aizdari

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

10,86 € AR PVN

Vairāk informācijas

Neoprēns - ir īpašs mikroporaina kaučuka veids, ko plaši izmanto mūsdienu medicīnā. Neoprēna priekšrocības ir vieglums, mīkstums, laba siltuma izolācija, kā arī stiepjamība visos virzienos. Neoprēns ir viens no vispiemērotākajiem materiāliem ortopēdisko izstrādājumu izgatavošanai. Neoprēna izstrādājumi ir droši veselībai un to galvenā priekšrocība ir efektīvā iedarbība. Viena no uzņēmuma TONUS ELAST neoprēna izstrādājumu unikālajām īpašībām ir kompleksā iedarbība uz organismu: tie fiksē, silda, ir ar mikromasāžas efektu un iedarbojas ar kompresiju. Neoprēna mikroporainā struktūra izstrādājumos nodrošina dzīvinošo saunas efektu: āda sasilst, uzlabojas asinsrite, audos un šūnās aktivizējas vielmaiņas procesi. Tas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, aizkavē deģeneratīvas izmaiņas audos un rupju rētu veidošanos.

Neoprēna izstrādājumi droši fiksē un aizsargā ķermeņa daļas, kurām tie piekļaujas, tomēr neierobežo muskuļu un locītavu dabiskās kustības. Tādējādi slodze sadalās vienmērīgi. Neoprēna izstrādājumu lietošana mitros apstākļos droši pasargā ķermeni no atdzišanas. Starp citu, izstrādājumi nodrošina ne tikai drošu siltumaizsardzību, bet arī pasargā ķermeni no sasitumiem un traumām.

No neoprēna izgatavoto kolekcijas izstrādājumu galvenās priekšrocības:

  • droša locītavu un muskuļu fiksēšana un aizsardzība;
  • kompleksa iedarbība - fiksē, silda, ir mikromasējošs efekts un iedarbojas ar kompresiju;
  • universāla izmēru skala izstrādājumiem, kas paredzēti atsevišķām locītavām - plaukstas locītavai, potītei, elkoņa locītavai, ceļgala locītavai, kā arī mugurkaula jostas un krustu apvidum;
  • modeļos iestrādātās papildu siksnas ar velcro aizdari un noņemamiem ieliktņiem droši fiksē izstrādājumu, nodrošinot papildus atbalstu un ciešu piekļaušanos;
  • modeļu konstruēšanā un to piegriešanā tiek izmantotas mūsdienīgas datortehnoloģijas;
  • tiek izmantots mūsdienīgs šūšanas aprīkojums un progresīvas šūšanas tehnoloģijas;
  • obligāta klīnisko pārbaužu veikšana labākajās medicīnas iestādēs Latvijā, Krievijā un citos pārdošanas reģionos;
  • ISO 9001:2008 sertifikāts apliecina starptautisko kvalitātes vadības sistēmas standartu ievērošanu.