ELAST 9903, apsējs no neoprēna (ortoze) ceļa locītavas fiksācijai, ar atsegtu ceļgalu, TONUS ELAST Skatīt lielāku

ELAST 9903, apsējs no neoprēna (ortoze) ceļa locītavas fiksācijai, ar atsegtu ceļgalu, TONUS ELAST

Medicīniskais elastīgais apsējs no neoprēna (ortoze) ceļa locītavas fiksācijai, ar atsegtu ceļgalu paredzēts lietošanai kā ārstnieciski profilaktisks līdzeklis kājas locītavas saišu un mīksto audu fiksēšanai, aizsardzībai un imobilizācijai.

Izejvielu sastāvs: Aeroprēns - mikroporainais kaučuks - 80%, neilons - 20%.

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

18,98 € AR PVN

Vairāk informācijas

Pielietojums: Medicīniskā elastīgā ortoze no neoprēna ceļa locītavas fiksācijai paredzēta lietošanai kā ārstnieciski profilaktisks līdzeklis saišu (kaulu) aparāta un mīksto audu fiksēšanai, aizsardzībai un noturēšanai miera stāvoklī. Ortoze silda, tai ir mikromasāžas iedarbība un mērenas kompresijas efekts. Tā uzlabo asinsriti, stimulē maiņas procesus ādā, zemādas audos, taukaudos, un muskuļos. Ortozi lieto rehabilitācijas periodā pēc operācijām ceļa locītavas apvidū. Kritienu un sasitumu gadījumā, sporta nodarbību laikā, kā arī pie fiziskām slodzēm, tā pasargā no dažādām ceļa locītavas traumām.

Medicīniskās indikācijas: Ārstējot dažādas saslimšanas: slēgtas traumas un ceļa locītavas sasitumus, ceļa locītavas nestabilitātes gadījumi, kā arī recidīvu profilakse un slimnieka aktivizēšana. Arī - ārstējot ielaistus meniska savainojumus un pie blokādēm ceļa locītavas nestabilitātes gadījumos.

Pirms un pēc operācijām: pēc ģipša pārsēja noņemšanas no ceļa locītavas, pēc traumām un operācijām. Rehabilitācijas periodā pēc ceļa skriemeļa saites, meniska, ceļa locītavas sānu saišu operācijām, kā arī pēc lūzumiem un operācijām ceļa locītavas zonā, pie ceļa skriemeļa un stilbu izmežģījumiem.

Profilakses nolūkā: gadījumos, kad ceļa locītavas saišu aparāts ātri nogurst un profilaktiski - sporta nodarbību vai fiziskas slodzes laikā.

Lietošanas metodika:
Neoprēna ortozi ceļa locītavas fiksācijai lieto gan medicīnas iestādēs, sporta un atveseļošanas kompleksos, gan arī mājas apstākļos. Izmēru izvēlas pēc kājas apkārtmēra zem ceļa bļodiņas, vadoties pēc tabulas uz iepakojuma. Pat vismazākie asinsrites traucējumi liecina, ka izmērs izraudzīts nepareizi un jāiegādājas lielāka izmēra ceļa apsējs. Ja arī to valkājot tomēr jūtams diskomforts, jākonsultējas ar ārstējošo ārstu. Apsēju nēsā tieši uz miesas vai arī zem tā uzvelk kokvilnas zeķi.