Priecīgus Līgo svētkus! No 21.jūnija līdz 27.jūnijam būsim atvaļinājumā, tāpēc visi pasūtījumi, kas tiks apmaksāti laika periodā no 20.06.2019 līdz 27.06.2019 tiks izsūtīti 28.06.2019. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
"ITONUS, SIA" komanda
.
.

OFFICE KOMPLEKTS "LUX" labākā dāvana strādājošiem pie datora stājas korektors un plaukstas - karpālā kanāla fiksātors

Stājas korektors mazina sāpju un noguruma sajūtu plecos un mugurā ilgstoši sēžot. Plaušu locītavas fiksators rekomendējams strādājot pie datorā paredzēts stingrai fiksācijai un noturēšanai miera stāvoklī.

Ar mikromasāžu

Jostas sastāvs: kokvilna - 45%, poliesteris – 35%, elastans - 17%, neilons - 3%

Fiksatora sastāvs: kokvilna – 20%, poliuretāns – 35%, poliamīds – 25%, poliefirs - 20%

Vairāk informācijas

Ir noliktavā

38,84 € AR PVN

-5%

40,88 € AR PVN

Vairāk informācijas

Stājas korektors ir valkājams virs apakšveļas – tā, lai tas stingri piekļautos ķermenim. Stājas korektors atliec atpakaļ plecus, iztaisno krūšu kurvi, mugurkaulu, veidojot pareizu un skaistu stāju. Tas palīdz uzlabot elpošanu, veicina iekšējo orgānu normālu attīstību, novērš nogurumu un sāpes mugurā. Ja muskuļi dienas laikā nedaudz nogurst, tad viss notiek pareizi. Efekta nostiprināšanai pēc katriem 3–4 mēnešiem ieteicams atkārtoti nēsāt korektoru, valkājot to vienu vai divas nedēļas. Lai sasniegtu lielāku stājas korektora iedarbības efektu, nepieciešams to nēsāt, paralēli saņemot masāžas kursu, nodarbojoties ar ārstniecisko fizkultūru utt.

Medicīniskā elastīgā spieķa kaula un plaukstas locītavas saite ar cietu ieliktni – šinu, var tikt lietota ārstniecības stacionāros, ambulatoriskas ārstēšanās laikā un arī mājas apstākļos. Saites izmērs jānosaka pēc plaukstas apkārtmēra. Saiti uzvelk uz plikas rokas. Ar velcro aizdares palīdzību iespējams regulēt un mainīt saites fiksācijas pakāpi. Ja delnas uzbūves īpatnības to prasa, cieto ieliktni (šinu) var izņemt vai arī – izliekt ieliktni atbilstoši rokas formai. Ilgstošas saites valkāšanas laikā pastāvīgi jāseko, lai netiktu traucēta asinsrite rokā, īpaši pirkstos. Pie vismazākajiem asinsrites traucējumiem saite ir jānomaina. Ja rokā parādās sāpes, ja tā satūkst vai notirpst, ar lipīgā velcro klipša palīdzību jānoregulē saites spiediens uz mīkstajiem audiem, vienlaikus saglabājot fiksācijas stingrumu. Saiti ieteicams valkāt visu dienu un noņemt tikai gulēt ejot. Saites nēsāšanas laikā atbilstoši ārsta norādījumiem roka jāvingrina – lai atjaunotos rokas kustības funkcija.

Saistītās preces